Bizi Tanıyın

Dünyada birçok tat birbirini hatırlatır. Ancak öyle tatlar vardır ki, yüzlerce yıldır eşsiz ve değişilmezdir. Türk Lokumu bu tatlardan biri… Tüm dünyada “Turkish Delight” denince akan suların durmasının sebebi, şüphesiz ki Türk Lokumu’nun benzersiz lezzeti ve kendine hayran bırakan aromasıdır.

Kervan Lokum ve Gıda, bu lezzeti dünyanın her yerine ulaştırabilmek ve herkesi Türk Lokumu ile tanıştırabilmek için 2017 yılında hizmet vermeye başladı.

Yurt içinde ve yurt dışında Türk Lokumu’nun en kaliteli ve en lezzetli hâlini tüketiciyle buluşturmayı temel ilke edinen Kervan Lokum ve Gıda, bu amaçla çıktığı yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Türk Lokumu ihracatında sektörünün öncülerinden olan Kervan Lokum ve Gıda, aynı zamanda geleneklerinin verdiği iş ahlâkını, kalitesinde ve %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesinde gösteriyor.

Dünya Sağlık Örgütü ve Türk Gıda Kodeksi’nin yasal olarak uygun gördüğü ürünler dışında hiçbir ürün ya da katkı maddesi kullanmayan Kervan Lokum ve Gıda, yurt içinde ve yurt dışında sadece satış öncesi ve satışta değil, satış sonrasında da müşterilerinin en büyük çözüm ortağı…

Kurulduğu günden bu güne geçen kısa zamanda aldığı bu büyük yol Kervan Lokum ve Gıda’nın gelecekte müşterilerinin beğenisi ve güveninin yardımıyla imza atacağı başarıların bir göstergesi.

Kervan Lokum ve Gıda, Türk Lokumu’nun tüm dünyada tanınması için büyük bir özveri ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyor…

 

Firma Ünvanı: KERVAN LOKUM VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.

Adres: Namık Kemal Mah. Talatpaşa Cad. Motif Sk. No:23/A, Ümraniye, İstanbul
Telefon: +90 216 412 0038

E-posta: iletisim@kervangida.net

 

WhatsApp Bize Yazın