Gizlilik Politikası – Kervan Lokum ve Gıda

http://www.bcontact.it/?pay-for-some-one-to-do-original-essay 100% Original papers, ready in 3 hours. 100% high quality custom essay writing from PHD writers at our Supreme custom essay writing +90 216 412 00 38

Gizlilik Politikası

Kervan Lokum, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Kervan Lokum’a ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Kervan Lokum bünyesinde kullanılmaktadır. Kervan Lokum üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Kervan Lokum, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde reading and critical thinking available for students. Professional proofreaders available 24/7. www.kervanlokum.com adresli site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kervan Lokum iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince paylaşılması zorunlu olan durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Mevzuat çerçevesinde müşterilerin verilerinin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgi talep etmek, varsa yanlış verilerin düzeltilmesini istemek, elde edilmiş verilerin silinmesini veya yok edilmesini istemek, işlemeye itiraz etmek ve varsa uğradığı zararın giderilmesini talep etmek hakları bulunmaktadır. Kervan Lokum, müşterinin verilerinin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde verileri sileceğini, yok edeceğini veya anonim hale getireceğini beyan eder. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Kervan Lokum veya ona hizmet veren diğer şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Kervan Lokum arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kervan Lokum’a dilediğiniz an Umi Phd Thesis Searchs for ESL speakers. Professional editors available 24/7. (+90 216 412 0038) nolu müşteri hizmetleri telefon numarasından ve iletisim click site - Instead of concerning about essay writing find the necessary assistance here work with our writers to get the excellent coursework @kervangida.net e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

professional essay writer help. There are many reasons wherefore students simply cannot cope with assignments, like essays or papers. The interesting part is that Firma Ünvanı: KERVAN LOKUM VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.

It can take over 1,000 hours to write the most complex theses. If you're tired of looking at a blank Word document, contact or is homework harmful or helpful services. Adres: Namık Kemal Mah. Talatpaşa Cad. Motif Sk. No:23/A, Ümraniye, İstanbul
official site - Entrust your essay to us and we will do our best for you professional writers, exclusive services, timely delivery and Telefon: high school physical science homework help http://alemon.ch/?phd-thesis-subjects 100 capital punishment discursive essay expert resume writer calgary +90 216 412 0038

E-posta: iletisim@kervangida.net

WhatsApp Bize Yazın