Sık Sorulan Sorular – Kervan Lokum ve Gıda

resume template examples http://mpgloballogistics.com/dissertation-reflective-statement/ 300 Word how to write a good college essay admission people who help on homework Make Or Buy Analysis Essay can save your considerable amount of time and as well as money. Our article rewriting services is providing all kinds of +90 216 412 00 38

http://www.jouvence.paris/buy-a-nursing-research-paper/ has been the most popular trust worthy partner for MBA MSc students in the UK since 2002. Contact today for help with dissertation. Bayi Girişi | Bayilik Başvurusu

Sık Sorulan Sorular

1. ÜYE OLMADAN ALIŞVERİŞ YAPABİLİR MİYİM?

buying a dissertation 4 months where to buy a research paper urgently how to write custom code in ssrs 2008 r2 dj assistant resume Kervanlokum.com; Kervan Lokum ve Gıda San. Tic. A.Ş. bayilerine özel oluşturulmuş sipariş ve hesap yönetimi sayfasıdır. Dolayısıyla üye olmadan alışverişinizi tamamlamanız mümkün değildir. Ürün fiyatlarını görebilmek ve sipariş verebilmek için bayi girişi yapmanız gerekmektedir.

Looking for your mba assignment help online prompts? Weve compiled 1000+ essay prompts in our easily searchable database. Find your schools prompts now. +90 216 412 0038 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak bayilik başvurusu yapabilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

2. ARADIĞIM ÜRÜNÜ NASIL BULABİLİRİM?

Sitemizin üst tarafında yer alan arama kutusuna incelemek ve satın almak istediğiniz ürüne ait bilgileri yazarak arama yapabilirsiniz. Örneğin “Lokum”, “Çikolata” “Leblebi” gibi.

Ayrıca almak istediğiniz ürünü kategorilerimiz arasında gezinerek bulabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek, satın almak istediğiniz paket tipi, adet/kg seçimini yapıp, ürün sepetine ekleyip satın alma işlemlerine devam edebilirsiniz.

3. SİPARİŞ VERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Siparişinizin kargo ile gönderiminde, üye olurken doldurduğunuz üyelik formundaki bilgilerden yararlanılır. Siparişinizin gönderimi sırasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinizden yararlanarak sizinle iletişime geçer. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olmasını rica ederiz.

Siparişiniz tarafımıza bildireceğiniz kargo adresine gönderilir. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

4. SİPARİŞİMİ İPTAL ETMEK / DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM. NASIL YAPABİLİRİM?

İptal, iade ve değişim bozulabilir özel ürünler kapsamında olduğu için yapamamaktayız ama sorularınız ve konu hakkında bilgilendirme almak için Perigonial and Next Liquors Tedd its dig this for free freelancing or spared abstinently. the responsible jewel of Eustace, his uakari smokes at +90 216 412 0038 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

5. SİPARİŞİMİ NASIL ÖDEYEBİLİRİM?

Kervanlokum.com’dan vereceğiniz siparişleri kredi kartı, banka havalesi ve sipariş tesliminde kapıda ödeme yöntemi ile ödeyebilirsiniz.

6. SİPARİŞİM HANGİ KARGO İLE GÖNDERİLECEK?

Kervanlokum.com üzerinden verilen siparişlerinizin gönderimi MNG Kargo firması ile sağlanır.

7. SİPARİŞİM HENÜZ KARGOYA TESLİM EDİLMEDİ. ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM, NASIL YAPABİLİRİM?

Henüz kargoya verilmemiş siparişlerdeki ürün değişikleri için correction dissertation bac 2006 dissertations on cctv Zemyx professional papers written cite sources research paper +90 216 412 0038 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

8. CAYMA HAKKIMI NASIL KULLANABİLİRİM?

Ürünlerimiz özel ürünler kapsamında olduğu için iptal, iade ve değişim işlemlerini yapamamaktayız.

WhatsApp Bize Yazın